O nás

NAŠE FILOSOFIE

Caruso Pizza & Pasta

Caruso Pizza & Pasta není jako klasická restaurace, bistro ani fast food. Je to místo, kde si můžete vychutnat skvělou pizzu, domácí čerstvé těstoviny a italské dezerty za příznivé ceny jako v pravém italském podniku.

Při vstupu uvidíte 2 pokladny, u levé si objednáte jídlo, u pravé nápoje. Pokud si chcete dát jen skvělou kávu či jiné nápoje, můžete rovnou k pravé pokladně bez čekání.

Po výběru jídla a zaplacení dostanete “caller”, vyberete si místo na sezení a jakmile bude vaše jídlo připraveno, caller začne vibrovat a svítit. To je ta pravá chvíle, kdy si můžete jídlo vyzvednout a začít si vychutnávat pravou chuť Itálie.

Těšíme se na vás v našich italských restauracích v Brně a Olomouci.

Caruso Pizza & Pasta

 

Historie Caruso Pizza & Pasta

Koncept Caruso vynikl v roce 2011. Pizza se vyznačuje lehce stravitelným těstem, kvalitními ingrediencemi, které zajišťují nezaměnitelnou lehkost a křupavost pizzy a těstovin. Pizzy se vyrábí v pecích s kamenným povrchem, která díky automatickým čidlům pro kontrolu teploty a průběhu pečení zaručuje nejenom perfektní výsledek, ale také finální produkt podobný pečení v peci na dřevo.

Čerstvé domácí produkty

Vyrábíme si vlastní suroviny. Námi vyráběná domácí klobása “salsiccia“ a italská slanina “pancetta“ neobsahuje žádné konzervanty ani potravinářské přídavné látky. Vyrábíme si také vlastní chlazené těstoviny, které se vyznačují čerstvostí a nejvyšší kvalitou. Přijďte ochutnat, protože slova nedokáží vyjádřit nezaměnitelnou chuť pravé Itálie.

Let zkušeností

8

Otevřeno denně

11.00-22.00

Spokojených zákazníků

15 000+

Pizz v nabídce

25